Kariyer

  • Kurum kültürümüze uygun nitelikli çalışanları aramıza kazandırmak,
  • İş gerekleri ve bireysel ihtiyaçları doğrultusunda eğitim ve tecrübe desteği vererek geliştirmek,
  • Gelişim ve performanslarının takipçisi olmak ve başarıları oranında toplam kazançtan pay almalarını sağlamak,
  • Reçber Kablo ailesinin bir parçası olmaktan gurur ve mutluluk duymalarını sağlamak ve yüksek motivasyonla görevlerini yapmaları için gerekli ortamı oluşturarak, bu ortamın sürekliliğini sağlamaktır.

Reçber Kablo’yu 30 yılı aşkın tarihini yazarak bu günlere getiren ve gelecekte de aynı güven ve kalite bilinci ile var olmasını sağlayacak olan en önemli değerimiz, özveri ve sadakatle çalışan, yüksek nitelikli ve profesyonel çalışma arkadaşlarımızdır.

Tecrübeli organizasyon yapımız, her bireyin işi ile ilgili konularda sorumluluk alması ve inisiyatif kullanmasına olanak tanır. Başka bir deyişle; Reçber Kablo’da çalışmak, kendi işinin sahibi olmak anlamına gelir. Şirketimiz tüm çalışanlarımızın sürekli gelişmeleri ve ilerlemeleri için gerekli çevre koşullarını sağlar.

İnsan Kaynakları departmanı, şirket yönetiminin stratejik ortağıdır. Geleceğe dönük yaklaşımı ile şirketimizin hedefleri doğrultusunda, ortaklaşa hareket ederek, başarıya giden yolda güncel insan kaynakları uygulamalarının şirketimizde yaşatılması için çalışır.